Vyhlašujeme Astronomický tábor 2016

26.1.2016 | Petr Dvořák

Jihlavská astronomická společnost, z.s. vyhlašuje 13. ročník Astronomického tábora: Astronomický tábor 2016: Star Tramp

Astronomický tábor proběhne v termínu od 20. července do 1. srpna 2016.

Cena tábora je 4 100 Kč / osobu (cena je konečná, tj. nebudou účtovány žádné další poplatky nebo doplatky na vstupné atd.; děti s sebou nepotřebují žádné peníze).

Tábor proběhne na tradiční táborové základně Domu dětí a mládeže Jihlava na Hájence černé lesy u Brtnice na Jihlavsku.

Astronomický tábor je určený dětem od 7 do 11 let a od 12 do 17 let. Více informací o táboře je jeho programu naleznete v sekci o táboře.

Postup pro přihlašování dětí na tábor:

30. ledna 2016 bude na tomto webu (na adrese přihlášky) spuštěný on-line systém rezervace místa (před zahájením rezervací je formulář nedostupný).
Po vyplnění rezervačního formuláře vyčkejte na potvrzení rezervace (odpovíme Vám emailem nejpozději do 24 hodin). Dokud Vám rezervaci místa nepotvrdíme, nepodnikejte žádné další kroky (nezasílejte přihlášku, neplaťte atd.).

Na základě vyplnění rezervačního formuláře Vám zašleme email s podrobnými instrukcemi k dalšímu postupu.

V průběhu přihlašování budete moci on-line sledovat naplněnost tábořiště a stav přihlášky Vašeho dítěte (podrobnosti Vám zašleme emailem).
Kapacita tábořiště je omezena 60 místy. V případě, že Vaší žádost o rezervaci místa nepotvrdíme z důvodu naplnění kapacity, nabídneme Vám možnost místa „náhradníka“ (v minulém roce se dostalo na téměř 50 % náhradníků).

V prvních dnech spuštění rezervací předpokládáme zvýšenou zátěž našeho systému. Je možné, že aktualizace on-line informací bude probíhat s mírným zpožděním (tato skutečnost nijak nepozmění pořadí, ve kterém obdržíme a potvrdíme Vaše žádosti o rezervace). Předem Vám děkujeme za pochopení.

Více informací na http://www.astronomickytabor.cz.


Webové stránky vytvořil DUOWEB.cz